Wykaz uczniów ZSŁ w Gdańsku wyróżnionych w konkursach nietechnicznych w roku szkolnym 2010/2011
- VII Festiwal Piosenki Niemieckojęzycznej zorganizowany przez III LO im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni - Dominika Kocikowska kl. IIh - I miejsce
- Konkurs Fotograficzny „Wakacje w obiektywie” - Bartosz Banaszak kl. Ic - III miejsce
- I Konkurs Piosenki Obcojęzycznej zorganizowany przez ZSŁ im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku - reprezentacja szkoły - II miejsce
- Konkurs „ POLSKA W UNII” organizowany dla szkół ponadgimnazjalnych województwa pomorskiego przez Ośrodek Badań Integracji Europejskiej Uniwersytetu Gdańskiego - Adrian Tokarski kl.IIIi – IX miejsce
Wykaz uczniów ZSŁ w Gdańsku wyróżnionych w konkursach nietechnicznych w roku szkolnym 2009/2010
Zawody strzeleckie ZM LOK z okazji 91 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
- - Łukasz Cendrowski kl. Ii – I miejsce
- - reprezentacja szkoły - III miejsce
Zawody strzeleckie ZM LOK z okazji 65 Rocznicy Wyzwolenia Gdańska i Powrotu Gdańska do Macierzy
- - reprezentacja szkoły - II miejsce
Mistrzostwa Świata IFMD w Tańcu Sportowym w kategorii Hip Hop Duo Adults
- - Kamil Kaim kl.IIIe – I miejsce
Otwarte Mistrzostwa Polski IFMD w kategorii HIP-HOP Duet
- - Kamil Kaim kl. IIIe - I miejsce
Otwarte Mistrzostwa Polski IFMD w kategorii Formacje HIP-HOP
- - Kamil Kaim kl.IIIe – I miejsce
- - Emilia Czerw kl.IVa - III miejsce
Ogólnopolski Konkurs dla Szkół Ponadgimnazjalnych „Polska w NATO”
- - Daniel Budziński kl.IVe – udział w eliminacjach wojewódzkich
Konkurs „Gdynia moich możliwości”
- - Mariusz Makowski kl.IIIe – III miejsce.
Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK i OC dla szkół ponadgimnazjalnych
- - Daniel Wolecki kl.IIi – I miejsce w teście z zakresu wiedzy o Obronie Cywilnej
Wykaz uczniów ZSŁ w Gdańsku wyróżnionych w konkursach nietechnicznych w roku szkolnym 2008/2009
Zawody strzeleckie LOK z okazji 90 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
- - reprezentacja szkoły - IV miejsce
Otwarty Puchar Polski w tańcu HIP-HOP solo pow. lat 15 (w Inowrocławiu)
- - Kamil Kaim kl. IIe - I miejsce
Konkurs „POLSKA W UNII” organizowany przez Ośrodek Badań Integracji Europejskiej UG
- - Tomasz Bykowski kl. IVa – X miejsce
Wykaz wyróżnionych uczniów ZSŁ w Gdańsku w konkursach nietechnicznych za rok szkolny 2007/2008
V Wiosenny Festiwal Piosenki Niemieckojęzycznej (zorganizowany przez III Liceum Ogólnokształcące w Gdyni)
- - Marcin Weresa kl Id - IV miejsce
Konkurs Recytatorski poezji Jacka Karczmarskiego w kategorii śpiewu (zorganizowany przez I Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku)
- - Grzegorz Ciężkowski kl. IVe - I miejsce
XII Olimpiada o Unii Europejskiej
- - Tomasz Bykowski kl. IIIa - finalista zawodów okręgowych
Do drugiego etapu zakwalifikował się i brał udział:
- - Paweł Szulta kl. IVe
Drugi Konkurs o Indeks Wydziału Prawa i Administracji UG 2008r.
- - Mateusz Matysiak kl. III g - brał udział w drugim etapie konkursu
I Wojewódzki Konkurs Fotograficzny „Człowiek w obiektywie” pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Gdyni Wojciecha Szczurka
- - Dawid Bąk kl. III b - wyróżnienie
- - Dawid Bąk kl. III b - II miejsce w kategorii uczeń szkoły ponadgimnazjalnej
Konkurs literacki „Wielcy Gdańszczanie” w kategorii wiekowej rok ur. 1991 i wcześniej
- - Łukasz Skarżyski kl. – II miejsce
Pierwsze Międzyszkolne Zawody Ratownictwa Przedmedycznego „Gdańskie RatMedia 2008”
- - reprezentacja Zespołu Szkół Łączności zajęła drugie miejsce.
Konkurs fotograficzny pt.: „TRÓJMIASTO INACZEJ” organizowany przez Ciemna-City Poland.
- - Adam Blok kl. IVc - wyróżnione zdjęcie
- Nasz uczeń, Krzysztof Kołtan wraz z drużyną zdobył I miejsce na Mistrzostwach Polski w Warhammer, 31 sierpnia 2008, Zielona Góra